☆☆☆☆

Hotel Mare

Pushimet më të mira fillojnë këtu!

HOTEL MARE

Relaksohuni në Hotel Resortin tonë

I ndodhur në Ksamil, 200 m nga plazhi i Sunset, Hotel Mare ka akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht.

Plazhi i Ksamilit është më pak se 1 km nga akomodimi, ndërsa Coco Beach është 12 minuta në këmbë nga prona.

 

Shërbimi më i mirë për ju

Shërbimi në dhomë

Ndër lehtësitë e kësaj prone janë recepsioni 24-orësh dhe shërbimi në dhomë, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka dhoma familjare. Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në hotel.

Plazhi

Plazhi i Ksamilit është më pak se 1 km nga akomodimi, ndërsa Coco Beach është 12 minuta në këmbë nga prona.

Kjo është pjesa e preferuar e të ftuarve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.

Dhomë treshe me ballkon

Dhoma komode me dekorime të bukura elegante për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë që udhëtojnë për biznes apo për argëtim.

Dhomë Dyshe me Ballkon

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

Quadruple Room, Balcony

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

Pse na zgjodhet ne

Parkim Falas

WiFi falas

Mos pirja e duhanit

Pishinë

Jacuzzi

Shërbimi në dhomë

Galeria Hotel Mare

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht, nën një çati.

Hotel Mare