HOTEL MARE

EKSPLORONI VENDODHJET ME TE MIRA NE KSAMIL ME NE

Hotel Mare

Miresevini ne Faqen Zyrtare

Hotel Mare është një zgjedhje e shkëlqyeshme për udhëtarët që vizitojnë Ksamil, duke ofruar shumë komoditete të dobishme të dizajnuara për të përmirësuar qëndrimin tuaj.

Hoteli përmban shërbim në dhomë, dhe ju mund të qëndroni gjithmone ne linje gjatë qëndrimit tuaj pasi Hotel Mare u ofron mysafirëve wifi falas. Për mysafirët me automjet, parkimi falas është në dispozicion.

I vendosur në Ksamil, një 10-minuta në këmbë nga Plazhi i Ksamilit, Hotel Mare ka akomodim me një restorant, parkim privat pa pagese, një bar dhe një kopsht. Ndër facilitetet në këtë hotel eshte edhe recepsioni 24 orësh me shërbim në dhomë, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka dhoma familjare.

Të gjitha dhomat e miqve në hotel janë të pajisura me një TV të sheshtë. Të kompletuara me një banjo private, dhomat në Hotel Mare vijnë me ajër të kondicionuar, dhe dhoma të caktuara vijnë me një ballkon.

Dhomat Tona
Tek ne do te gjeni

Ambientet e perbashketa

Ndër facilitetet jane te disponueshme nje recepsion 24 orësh dhe shërbim në dhomë, së bashku me WiFi falas në të gjithë hotelin.

Media Jone

Galeria Jone

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

sq